סיור יום הולדת

דרך נפלאה לחגיגת יום ההולדת בצורה מקורית ומיוחדת

יום טיול מודרך בחבל לכיש הוא דרך נפלאה לחגיגת יום ההולדת בצורה מקורית ומיוחדת. מגייסים חברים קרובים ובני משפחה ובאים ליום שכולו כיף, חוויה וערך באזור יפהפה ולא מוכר.

תוכן עניינים

טיול יום הולדת 50

טיול מותאם אישית לקבוצה ולפי הרצונות של בעל/ת השמחה. ניתן לשלב בטיול ביקור ביקב, טיול רגלי בטבע, טיול באתרים היסטוריים, מפגשים עם תושבי האזור ועוד.

טיול יום הולדת 60

דרך מקורית לחגיגת יום הולדת עגול! יום טיול בחבל לכיש יחד עם האנשים הקרובים לבעל/ת יום ההולדת היא חוויה יוצאת דופן ומזכרת שתישאר לעוד שנים רבות. חגיגה שהיא חוויה!

טיול יום הולדת 70

טיול יום הולדת בחבל לכיש מותאם לכל גיל ומאפשר גיבוש משפחתי וערכי תוך יציאה מהשגרה אל אזור יפהפה ולא מוכר. בקפיצה קטנה מכביש 6 תוכלו לחגוג דרך יום טיול מגוון ומהנה ולשמח את בעל/ת השמחה בחוויה מקורית ומהנה.

תוכן עניינים
נעים מאוד..

אני ניצן מגל, מורת דרך מזה כ-13 שנים, אוהבת אדמה ואוהבת אדם. 

בכל שנות עבודתי כמורת דרך הדרכתי מגוון קבוצות בכל רחבי הארץ. זכיתי לטייל בנופים המשתנים עם קבוצות מכל רחבי העולם וכן קבוצות שוחרות ידע וטבע מהארץ. כעת ההתמחות בחבל ארץ זה הוא עיקר עבודתי. זו זכות לגור באחד המקומות היפים בארץ ועוד יותר מכך- להפוך את ההדרכה במקום הזה למקור פרנסתי. אני מאמינה גדולה בחיבור להיסטוריה שלנו, לטבע שסביבנו ולחוויה שבגילוי ואשמח לקחת אתכם לסיור או טיול בחבל לכיש. 

מוזמנים ליצור קשר!

למה לטייל דווקא בחבל לכיש?

כי מעולם לא הייתם שם!
כי זה קרוב- קפיצה קטנה מכביש 6!
כי זה מדהים כמה יפה פה לאורך כל השנה!
כי יש פה הכל מהכל- תצפיות, מערות, פריחות ואתרים מרתקים- ובעיקר חופש אמיתי ונגיש!

'ארץ הכרמים' הינו בית למגוון סיורים וטיולים בחבל לכיש. כל טיול או סיור מתוכננים היטב מתוך היכרות מעמיקה עם מיטב המקומות שיש לאזור להציע.

איך זה עובד?

לאחר יצירת קשר ראשונית אני מציעה את האתרים והמקומות המתאימים ויחדיו אנו בונים את יום הסיור. את התיאום מול המקומות בהם נבקר או האנשים אותם נפגוש אני דואגת לעשות מבעוד מועד וביום הטיול עצמו הלוגיסטיקה והארגון גם הם תחת אחריותי. אשמח לבנות לקבוצתכם (צוות בארגון בו אתם עובדים, קבוצת חברים מטיילים, סיור יום הולדת לחבר/ה קרוב/ה או בן/בת משפחה, טיול נשים ועוד ועוד) יום טיול מושלם ומהנה!

דברו איתי
חבל לכיש מפה
סיורים נוספים לקבוצות
ימי כיף וגיבוש

ימי כיף וגיבוש יום שכולו מוקדש לכיף, הנאה וגיבוש הזדמנות נהדרת לחוויה אחרת עם האנשים אותם פוגשים יום יום במקום העבודה בתפאורה אחרת וביום שכולו

קרא עוד »
טיול בעקבות נשים

טיול בעקבות נשים דרך עניהן של 4 נשים בחבל לכיש האחת חקלאית שמבלה בכרמים, השנייה הקימה מושב, השלישית הגיעה מגוש קטיף והרביעית גרה בחוות בודדים.

קרא עוד »
סיור גמלאים

סיור גמלאים סיורים וטיולים מותאמים לגמלאים סיורים מלאי עניין, מותאמים לגמלאים בדרגות קושי נכונות ובמקומות מרתקים. סיור בהתאמה אישית לאופי הקבוצה וצרכיה, מתוך היכרות מעמיקה

קרא עוד »