ימי כיף וגיבוש

יום שכולו מוקדש לכיף, הנאה וגיבוש

הזדמנות נהדרת לחוויה אחרת עם האנשים אותם פוגשים יום יום במקום העבודה בתפאורה אחרת וביום שכולו מוקדש לכיף, הנאה וגיבוש. ואם אפשר לצאת אל הטבע והמרחבים, להנות מקולינריה מקומית ועל הדרך לצקת מעט תוכן היסטורי מקומי – מה טוב. אשמח לבנות עבורכם יום כיף ויום גיבוש לצוות או לחברה בה אתם עובדים. כל תכנון הטיול, הצעת הטיול, הקולינריה במהלך היום והתוכן המגוון – עליי!

תוכן עניינים

התפאורה המושלמת ליום גיבוש ערכי ומקורי נמצאת במרחק של קפיצה קטנה מכביש 6 ופחות משעה נסיעה מהמרכז. יום גיבוש מושלם הכולל יציאה מהשגרה, כיף והנאה מתובלים בקולנריה משובחת וסיפורים מרתקים. חבל לכיש הנמתח ממזרח וממערב לקריית גת הוא אזור שופע טבע אמיתי, חקלאות וכרמים אינסופיים, פסיפס אנושי מרתק וחוויות מיוחדות. מוזמנים ליצור קשר!

 
מה מתוכנן? הכל מהכל- טבע, קולינריה, פעיליות מיוחדות, היסטוריה מרתקת, ומפגשים מרגשים
סוג הטיול – מתאים לכל סוגי הקבוצות, לכל כמות אנשים ולכל צורך 
מיקום – חבל לכיש
משך הסיור – חצי יום עד יום שלם
נקודת מוצא וסיום – לכיש
דרגת קושי – קלה
כדאי לדעת – סיור ייחודי ומיוחד, בתיאום מראש בלבד
למי זה מתאים – לכל קבוצה המעוניינת לצאת ליום מחוץ לשגרה. לכל מי שמחפש יום כיף מחלקתי, יום גיבוש מיוחד, יום גיבוש לצוות קטן, יום גיבוש לעובדים, יום גיבוש לנשים ועוד..
 
תוכן עניינים
נעים מאוד..

אני ניצן מגל, מורת דרך מזה כ-13 שנים, אוהבת אדמה ואוהבת אדם. 

בכל שנות עבודתי כמורת דרך הדרכתי מגוון קבוצות בכל רחבי הארץ. זכיתי לטייל בנופים המשתנים עם קבוצות מכל רחבי העולם וכן קבוצות שוחרות ידע וטבע מהארץ. כעת ההתמחות בחבל ארץ זה הוא עיקר עבודתי. זו זכות לגור באחד המקומות היפים בארץ ועוד יותר מכך- להפוך את ההדרכה במקום הזה למקור פרנסתי. אני מאמינה גדולה בחיבור להיסטוריה שלנו, לטבע שסביבנו ולחוויה שבגילוי ואשמח לקחת אתכם לסיור או טיול בחבל לכיש. 

מוזמנים ליצור קשר!

למה לטייל דווקא בחבל לכיש?

כי מעולם לא הייתם שם!
כי זה קרוב- קפיצה קטנה מכביש 6!
כי זה מדהים כמה יפה פה לאורך כל השנה!
כי יש פה הכל מהכל- תצפיות, מערות, פריחות ואתרים מרתקים- ובעיקר חופש אמיתי ונגיש!

'ארץ הכרמים' הינו בית למגוון סיורים וטיולים בחבל לכיש. כל טיול או סיור מתוכננים היטב מתוך היכרות מעמיקה עם מיטב המקומות שיש לאזור להציע.

דברו איתי

טיול באזור קריית גת

טיולים מומלצים נוספים באזור
סיור יום הולדת

סיור יום הולדת דרך נפלאה לחגיגת יום ההולדת בצורה מקורית ומיוחדת יום טיול מודרך בחבל לכיש הוא דרך נפלאה לחגיגת יום ההולדת בצורה מקורית ומיוחדת.

קרא עוד »
סיורים לקבוצות

סיורים לקבוצות חוויה, תחושת ערך, הנאה ויציאה מהשגרה אני מקפידה על סיורים וטיולים המספקים חוויה, תחושת ערך, הנאה ויציאה מהשגרה תוך כדי חדוות גילוי של

קרא עוד »
סיור גמלאים

סיור גמלאים חוויה של טבע, חקלאות מודרנית, מפגשים מעוררי השראה, היסטוריה וגיאופוליטיקה הזדמנות להכיר חבל ארץ יפהפה, קרוב ולא מוכר גם בסיורי גמלאים! חבל לכיש

קרא עוד »