סיור גמלאים

חוויה של טבע, חקלאות מודרנית, מפגשים מעוררי השראה, היסטוריה וגיאופוליטיקה

הזדמנות להכיר חבל ארץ יפהפה, קרוב ולא מוכר גם בסיורי גמלאים! חבל לכיש הנהדר והנסתר טומן בחובו סיורים מלאי עניין, מותאמים לגמלאים בדרגות קושי נכונות ובמקומות מרתקים. סיור בהתאמה אישית לאופי הקבוצה וצרכיה, מתוך היכרות מעמיקה עם האזור ועם קהל היעד. הסיור לגמלאים בחבל לכיש יכלול שילוב של טבע, חקלאות מודרנית, מפגש עם מקומיים, היסטוריה וגיאופוליטיקה. הקצב ורמות הידע יותאמו אישית לכל קבוצה עם הדגשים וההתאמות הדרושות. יום טיול לגמלאים בחבל לכיש לדוגמה יכלול: טיול פריחה קליל, סיור בתל לכיש המתחדש, נסיעה רכובה בן כרמים והסבר על החקלאות האזורית, אירוח ביתי ותצפית גיאופוליטית מאחד היישובים עם סיפור התיישבות מרתק- חוויה נפלאה ובלתי נשכחת המתאימה לכל גיל!

תוכן עניינים

טיולים מאורגנים בארץ לגמלאים

טיול גמלאים מאורגן בהתאמה מלאה לאוכלוסייה תוך היכרות אמיתית ומקיפה עם המקומות המוצעים. בתכנון יום הטיול ישנו דגש מירבי על התאמתו לקבוצה, על שילוב נכון של תוכן משלל סוגים ועל קצב ותמהיל מתאים.
 

יום כיף לגמלאים

טיול לגמלאים בחבל לכיש הוא יום כיף של יציאה מהשגרה, יום מרחיב לב ואופק. ההדרכה הינה חווייתית ומלאה בסיפורים ואנקדוטות יחד עם תוכן עשיר ומרתק. 

טיולי גמלאים בארץ

טיול גמלאים בחבל לכיש, מפאת קירבתו למרכז, מאפשר טיול יומי עשיר ומרתק בחבל ארץ לא מוכר. קפיצה קטנה מכביש 6 והגעה אל אזור עשיר בנופים, חקלאות, היסטוריה, התיישבות מגוונת וטבע מרהיב. יום הטיול מותאם במידת הקושי ובמידת העניין ומאפשר יום של הנאה וחוויה.

טיולים לבני 70

יום טיול לחובבי עניין וקשב, באזור יפהפה ועשיר קרוב למרכז אך רחוק מן העין. הטיול מותאם באופן אישי לכל קבוצה וניתן לשלב בו מקומות מגוונים על פי רצונכם והמלצותיי. 

מה בסיור? ביקור במערות מיוחדות, סיור חקלאי, תצפיות מרהיבות ומפגשים עם תושבים מהאזור
סוג הטיול – מתאים לכל סוגי הקבוצות, לכל כמות אנשים ולכל צורך 
מיקום – חבל לכיש
משך הסיור – חצי יום עד יום שלם
נקודת מוצא וסיום – לכיש
דרגת קושי – קלה עד בינונית
כדאי לדעת – סיור ייחודי ומיוחד, בתיאום מראש בלבד
למי זה מתאים – מסלולי טיול לגיל הזהב, טיולים באמצע השבוע, טיולי גמלאים בארץ, טיולים לגמלאים, טיולים לגיל השלישי.
תוכן עניינים
נעים מאוד..

אני ניצן מגל, מורת דרך מזה כ-13 שנים, אוהבת אדמה ואוהבת אדם. 

בכל שנות עבודתי כמורת דרך הדרכתי מגוון קבוצות בכל רחבי הארץ. זכיתי לטייל בנופים המשתנים עם קבוצות מכל רחבי העולם וכן קבוצות שוחרות ידע וטבע מהארץ. כעת ההתמחות בחבל ארץ זה הוא עיקר עבודתי. זו זכות לגור באחד המקומות היפים בארץ ועוד יותר מכך- להפוך את ההדרכה במקום הזה למקור פרנסתי. אני מאמינה גדולה בחיבור להיסטוריה שלנו, לטבע שסביבנו ולחוויה שבגילוי ואשמח לקחת אתכם לסיור או טיול בחבל לכיש. 

מוזמנים ליצור קשר!

למה לטייל דווקא בחבל לכיש?

כי מעולם לא הייתם שם!
כי זה קרוב- קפיצה קטנה מכביש 6!
כי זה מדהים כמה יפה פה לאורך כל השנה!
כי יש פה הכל מהכל- תצפיות, מערות, פריחות ואתרים מרתקים- ובעיקר חופש אמיתי ונגיש!

'ארץ הכרמים' הינו בית למגוון סיורים וטיולים בחבל לכיש. כל טיול או סיור מתוכננים היטב מתוך היכרות מעמיקה עם מיטב המקומות שיש לאזור להציע.

איך זה עובד?

לאחר יצירת קשר ראשונית אני מציעה את האתרים והמקומות המתאימים ויחדיו אנו בונים את יום הסיור. את התיאום מול המקומות בהם נבקר או האנשים אותם נפגוש אני דואגת לעשות מבעוד מועד וביום הטיול עצמו הלוגיסטיקה והארגון גם הם תחת אחריותי. אשמח לבנות לקבוצתכם (צוות בארגון בו אתם עובדים, קבוצת חברים מטיילים, סיור יום הולדת לחבר/ה קרוב/ה או בן/בת משפחה, טיול נשים ועוד ועוד) יום טיול מושלם ומהנה!

דברו איתי
חבל לכיש מפה

סיורים נוספים

סיור בתל לכיש

סיור בתל לכיש מסלול טיול בתל אביב של ימי המקרא תל לכיש עבר מתיחת פנים לקראת פתיחתו המחודשת וכיום חושף את חשיבותו הרבה לאורך ההיסטוריה.  בסיור

קרא עוד »
סיור בחורבת בית לויה

סיור בחורבת בית לויה טיול בין פסיפסים מרהיבים ומערות נסתרות  אתר ייחודי ונדיר בלב שטח אש ובו פסיפסים מרהיבים ומערות נסתרות. הסיור במקום הינו הזדמנות

קרא עוד »
סיור בבית גוברין

סיור בבית גוברין מסלול טיול תת קרקעי בארץ אלף המערות גן לאומי בית גוברין הנמצא בשפלה הדרומית הוא אחד האתרים המרשימים באזור. 'ארץ 1000 המערות'

קרא עוד »