מסלולי טיולים לגמלאים

אין כמו לצאת מהשגרה ליום שכולו מרחבים ושינוי אווירה

הזדמנות להכיר חבל ארץ יפהפה, קרוב ולא מוכר, חבל לכיש הנהדר והנסתר טומן בחובו מסלולי טיולים מלאי עניין, מותאמים לגמלאים בדרגות קושי נכונות ובמקומות מרתקים. המסלולים בהתאמה אישית לאופי הקבוצה וצרכיה, מתוך היכרות מעמיקה עם האזור ועם קהל היעד. מסלולי הטיולים לגמלאים בחבל לכיש כוללים שילוב של טבע, חקלאות מודרנית, מפגש עם מקומיים, היסטוריה וגיאופוליטיקה. הקצב ורמות הידע יותאמו אישית לכל קבוצה עם הדגשים וההתאמות הדרושות. יום טיול לגמלאים בחבל לכיש לדוגמה יכלול: טיול פריחה קליל, סיור בתל לכיש המתחדש, נסיעה רכובה בן כרמים והסבר על החקלאות האזורית, אירוח ביתי ותצפית גיאופוליטית מאחד היישובים עם סיפור התיישבות מרתק – חוויה נפלאה ובלתי נשכחת המתאימה לכל גיל!

תוכן עניינים

מסלול טיול לדוגמא

תל לכיש- 'תל אביב' של ימי המקרא, סיור רכוב בין הכרמים וסיפור החקלאות המקומית, ארוחה ומפגש עם מייסדת מושב באזור, תצפית גיאופוליטית לסיום.

טיולים מאורגנים באוטובוס בארץ

טיול מודרך בחבל לכיש באוטובוס הוא דרך נפלאה להכיר את האזור. מלבד הביקור במקומות השונים- ההסברים באוטובוס הם חלק בלתי נפרד. שם ההזדמנות לשמוע על החיים הפרטיים של האנשים החיים במרחב, אנקדוטות על האזור (הידעתם שבמושבים באזור שמות הרחובות חוזרים על עצמם והם כולם קשורים לגפנים? רחוב סמדר, רחוב אשכול וכן הלאה..). גם סיור רכוב יכול לתת פתרון בימים חמים או שעות חמות, כמובן מתוך היכרות עם הנגישות החשובה לאוטובוס.
 

טיולים באמצע השבוע

אין כמו לטייל באמצע השבוע! המקומות לא עמוסים, תחושת החופש מוסיפה להנאה הכללית וכל מה שנותר הוא להגיע לאזור יפהפה ולא מוכר ולצאת לטיול. מוזמנים ליצור קשר ויחד נתכנן לכם יום טיול בהתאמה אישית.

טיולי גמלאים בארץ

חבל לכיש – קרוב ונגיש, קפיצה קטנה מכביש 6 באזור קריית גת, מאפשר יום טיול באור יפהפה ולא מוכר. בנסיעה לא ארוכה מהצפון, מהמרכז ומהדרום ניתן למצוא אזור עשיר בטבע, היסטוריה מרתקת, אנשים מיוחדים, נופים יפהפיים וחקלאות ממתקדמת.

טיול גמלאים בחבל לכיש, מפאת קירבתו למרכז, מאפשר טיול יומי עשיר ומרתק בחבל ארץ לא מוכר. קפיצה קטנה מכביש 6 והגעה אל אזור עשיר בנופים, חקלאות, היסטוריה, התיישבות מגוונת וטבע מרהיב. יום הטיול מותאם במידת הקושי ובמידת העניין ומאפשר יום של הנאה וחוויה.

יום כיף לגמלאים

אין כמו לצאת מהשגרה ליום שכולו מרחבים ושינוי אוירה. יום כיף לגמלאים מלא בתוכן, מקומות מרתקים, מפגש עם אנשים בעלי סיפור חיים מיוחד וטבע יפהפה וקרוב. יום כיף לגמלאים הוא הזדמנות נהדרת לצאת ליום טיול שכולו מותאם ומתוכנן במיוחד בהתאמה אישית. מוזמנים ליצור קשר!

חוג טיולים למבוגרים

חוגי טיולים רבים מגיעים ליום טיול בחבל לכיש ונהנים מאזור קרוב אך לא מוכר, יפהפה ונסתר. חבל לכיש הוא השילוב המושלם בין סיפורים על היסטוריה והתיישבות, חקלאות עכשווית, נופים מרהיבים ומפגשים מרגשים. מוזמנים לתאם סיור באזור.

תוכן עניינים
נעים מאוד..

אני ניצן מגל, מורת דרך מזה כ-13 שנים, אוהבת אדמה ואוהבת אדם. 

בכל שנות עבודתי כמורת דרך הדרכתי מגוון קבוצות בכל רחבי הארץ. זכיתי לטייל בנופים המשתנים עם קבוצות מכל רחבי העולם וכן קבוצות שוחרות ידע וטבע מהארץ. כעת ההתמחות בחבל ארץ זה הוא עיקר עבודתי. זו זכות לגור באחד המקומות היפים בארץ ועוד יותר מכך- להפוך את ההדרכה במקום הזה למקור פרנסתי. אני מאמינה גדולה בחיבור להיסטוריה שלנו, לטבע שסביבנו ולחוויה שבגילוי ואשמח לקחת אתכם לסיור או טיול בחבל לכיש. 

מוזמנים ליצור קשר!

למה לטייל דווקא בחבל לכיש?

כי מעולם לא הייתם שם!
כי זה קרוב- קפיצה קטנה מכביש 6!
כי זה מדהים כמה יפה פה לאורך כל השנה!
כי יש פה הכל מהכל- תצפיות, מערות, פריחות ואתרים מרתקים- ובעיקר חופש אמיתי ונגיש!

'ארץ הכרמים' הינו בית למגוון סיורים וטיולים בחבל לכיש. כל טיול או סיור מתוכננים היטב מתוך היכרות מעמיקה עם מיטב המקומות שיש לאזור להציע.

איך זה עובד?

לאחר יצירת קשר ראשונית אני מציעה את האתרים והמקומות המתאימים ויחדיו אנו בונים את יום הסיור. את התיאום מול המקומות בהם נבקר או האנשים אותם נפגוש אני דואגת לעשות מבעוד מועד וביום הטיול עצמו הלוגיסטיקה והארגון גם הם תחת אחריותי. אשמח לבנות לקבוצתכם (צוות בארגון בו אתם עובדים, קבוצת חברים מטיילים, סיור יום הולדת לחבר/ה קרוב/ה או בן/בת משפחה, טיול נשים ועוד ועוד) יום טיול מושלם ומהנה!

דברו איתי
חבל לכיש מפה

טיולי גמלאים נוספים

טיולים לבני 70

טיולים לבני 70 טיולי בוטיק מאורגנים בקפידה טיול יום הולדת בחבל לכיש מותאם לכל גיל ומאפשר גיבוש משפחתי וערכי תוך יציאה מהשגרה אל אזור יפהפה

קרא עוד »
יום כיף לגמלאים

יום כיף לגמלאים יום כיף של יציאה מהשגרה, יום מרחיב לב ואופק טיול לגמלאים בחבל לכיש הוא יום כיף של יציאה מהשגרה, יום מרחיב לב

קרא עוד »
סיור גמלאים

סיור גמלאים סיורים וטיולים מותאמים לגמלאים סיורים מלאי עניין, מותאמים לגמלאים בדרגות קושי נכונות ובמקומות מרתקים. סיור בהתאמה אישית לאופי הקבוצה וצרכיה, מתוך היכרות מעמיקה

קרא עוד »