טיול בעקבות נשים

דרך עניהן של 4 נשים בחבל לכיש

האחת חקלאית שמבלה בכרמים, השנייה הקימה מושב, השלישית הגיעה מגוש קטיף והרביעית גרה בחוות בודדים. דרך עיניהן של 4 נשים נכיר את האזור שנקרא מזרח לכיש. האזור ידוע בענבי המאכל המפורסמים, ידוע בהתיישבות המיוחדת שבו, וידוע כמקום מושבם החדש של משפחות שהגיעו מגוש קטיף.  סיור ומפגשים מרגשים בחבל ארץ יפהפה ולא מוכר.

תוכן עניינים

טיול ליום האישה

הזדמנות להציץ לחייהן של 4 נשים המתגוררות בחבל לכיש, מעוררות השראה, חקלאיות ומייסדות יישובים במרחב. סיור בעקבות נשים בחבל לכיש- לא לנשים בלבד. נשמע על דמויות נשיות מרכזיות בסיפור של חבל לכיש מאז ועד היום, דרך סיפורים מפעם וסיפורים מהיום. 
טיול ליום האישה המשלב טבע, חקלאות, גיאופוליטיקה ומפגשים מעוררי השראה בחבל ארץ לא מוכר.
 
מה בסיור? בסיור נבקר דמויות נשיות בולטות במזרח לכיש לשיח והסבר, ודרכן נכיר את האזור המיוחד
סוג הטיול – סיור באזור יפהפה בשילוב מפגשים מרתקים. בין נקודה לנקודה ניעזר בהסעה. 
מיקום – חבל לכיש
משך הסיור – חצי יום עד יום שלם
נקודת מוצא וסיום – לכיש
דרגת קושי – קלה
כדאי לדעת – סיור ייחודי ומיוחד, בתיאום מראש בלבד
למי זה מתאים – לכל קבוצת נשים באשר היא, אך לא לנשים בלבד 
 
תוכן עניינים
נעים מאוד..

אני ניצן מגל, מורת דרך מזה כ-13 שנים, אוהבת אדמה ואוהבת אדם. 

בכל שנות עבודתי כמורת דרך הדרכתי מגוון קבוצות בכל רחבי הארץ. זכיתי לטייל בנופים המשתנים עם קבוצות מכל רחבי העולם וכן קבוצות שוחרות ידע וטבע מהארץ. כעת ההתמחות בחבל ארץ זה הוא עיקר עבודתי. זו זכות לגור באחד המקומות היפים בארץ ועוד יותר מכך- להפוך את ההדרכה במקום הזה למקור פרנסתי. אני מאמינה גדולה בחיבור להיסטוריה שלנו, לטבע שסביבנו ולחוויה שבגילוי ואשמח לקחת אתכם לסיור או טיול בחבל לכיש. 

מוזמנים ליצור קשר!

למה לטייל דווקא בחבל לכיש?

כי מעולם לא הייתם שם!
כי זה קרוב- קפיצה קטנה מכביש 6!
כי זה מדהים כמה יפה פה לאורך כל השנה!
כי יש פה הכל מהכל- תצפיות, מערות, פריחות ואתרים מרתקים- ובעיקר חופש אמיתי ונגיש!

'ארץ הכרמים' הינו בית למגוון סיורים וטיולים בחבל לכיש. כל טיול או סיור מתוכננים היטב מתוך היכרות מעמיקה עם מיטב המקומות שיש לאזור להציע.

איך זה עובד?

לאחר יצירת קשר ראשונית אני מציעה את האתרים והמקומות המתאימים ויחדיו אנו בונים את יום הסיור. את התיאום מול המקומות בהם נבקר או האנשים אותם נפגוש אני דואגת לעשות מבעוד מועד וביום הטיול עצמו הלוגיסטיקה והארגון גם הם תחת אחריותי. אשמח לבנות לקבוצתכם (צוות בארגון בו אתם עובדים, קבוצת חברים מטיילים, סיור יום הולדת לחבר/ה קרוב/ה או בן/בת משפחה, טיול נשים ועוד ועוד) יום טיול מושלם ומהנה!

דברו איתי

טיול באזור קריית גת

טיולים מומלצים נוספים באזור
סיור בתל לכיש

סיור בתל לכיש מסלול טיול בתל אביב של ימי המקרא תל לכיש עבר מתיחת פנים לקראת פתיחתו המחודשת וכיום חושף את חשיבותו הרבה לאורך ההיסטוריה.  בסיור

קרא עוד »
סיור בחורבת בית לויה

סיור בחורבת בית לויה טיול בין פסיפסים מרהיבים ומערות נסתרות  אתר ייחודי ונדיר בלב שטח אש ובו פסיפסים מרהיבים ומערות נסתרות. הסיור במקום הינו הזדמנות

קרא עוד »
סיור בבית גוברין

סיור בבית גוברין מסלול טיול תת קרקעי בארץ אלף המערות גן לאומי בית גוברין הנמצא בשפלה הדרומית הוא אחד האתרים המרשימים באזור. 'ארץ 1000 המערות'

קרא עוד »