יום כיף לגמלאים

יום כיף של יציאה מהשגרה, יום מרחיב לב ואופק

טיול לגמלאים בחבל לכיש הוא יום כיף של יציאה מהשגרה, יום מרחיב לב ואופק. ההדרכה הינה חווייתית ומלאה בסיפורים ואנקדוטות יחד עם תוכן עשיר ומרתק. 

תוכן עניינים

טיולים מאורגנים לגמלאים

יום שכולו חוויה, היכרות עם מקומות חדשים, תוכן מרתק ומסלולים מותאמים לכל צורך. 
יום כיף לגמלאים לדוגמה יכול להיראות ככה:
 

מטקסס לטוסקנה בחבל לכיש- טיול לדוגמה:

ביקור בתל לכיש- סיור בתל לכיש המתחדש בו נבקר בשער העיר המשוחזר, בסוללת המצור האשורית ובראש הארמון הקדום. נמשיך לסיור חקלאי בין כרמים לענבי מאכל שם נשמע על החקלאות המתקדמת ועל ההבדל בין ענבי מאכל לענבי יין. נגיע אל מערכת מערות שנתגלתה בלב שכונת מגורים שם נראה את מפעל הפקת שמן הזית הקדום הגדול בארץ! נשמע על הייושב המיוחד בו הוא נמצא ועל גילוי המקום. נמשיך אל מושב בקו התפר לתצפית גיאופוליטית ומפגש עם תושב המקום. נסיים בתצפית מתוך היישוב הדרומי ביותר במועצה ונשמע על ההתיישבות החדשה והישנה בחבל לכיש. 
 

מסלולי טיולים לגמלאים

לאחר שנים של עבודה עם קבוצות גמלאים, אני מקפידה כי כל מסלולי הטיולים אשר אני בונה יותאמו לצרכי הגמלאים בצורה המיטבית ביותר. בין אם זה בתוכן העשיר והמוסבר בצורה ברורה ומעניינת, ובין אם זה בדרגות קושי שונות ומותאמות. מוזמנים ליצור קשר ולקבל הצעה ליום טיול לגמלאים בחבל לכיש.
 
מה בסיור? ביקור במערות מיוחדות, סיור חקלאי, תצפיות מרהיבות ומפגשים עם תושבים מהאזור
סוג הטיול – מתאים לכל סוגי הקבוצות, לכל כמות אנשים ולכל צורך 
מיקום – חבל לכיש
משך הסיור – חצי יום עד יום שלם
נקודת מוצא וסיום – לכיש
דרגת קושי – קלה עד בינונית
כדאי לדעת – סיור ייחודי ומיוחד, בתיאום מראש בלבד
למי זה מתאים – מסלולי טיול לגיל הזהב, טיולים באמצע השבוע, טיולי גמלאים בארץ, טיולים לגמלאים, טיולים לגיל השלישי.
תוכן עניינים
נעים מאוד..

אני ניצן מגל, מורת דרך מזה כ-13 שנים, אוהבת אדמה ואוהבת אדם. 

בכל שנות עבודתי כמורת דרך הדרכתי מגוון קבוצות בכל רחבי הארץ. זכיתי לטייל בנופים המשתנים עם קבוצות מכל רחבי העולם וכן קבוצות שוחרות ידע וטבע מהארץ. כעת ההתמחות בחבל ארץ זה הוא עיקר עבודתי. זו זכות לגור באחד המקומות היפים בארץ ועוד יותר מכך- להפוך את ההדרכה במקום הזה למקור פרנסתי. אני מאמינה גדולה בחיבור להיסטוריה שלנו, לטבע שסביבנו ולחוויה שבגילוי ואשמח לקחת אתכם לסיור או טיול בחבל לכיש. 

מוזמנים ליצור קשר!

למה לטייל דווקא בחבל לכיש?

כי מעולם לא הייתם שם!
כי זה קרוב- קפיצה קטנה מכביש 6!
כי זה מדהים כמה יפה פה לאורך כל השנה!
כי יש פה הכל מהכל- תצפיות, מערות, פריחות ואתרים מרתקים- ובעיקר חופש אמיתי ונגיש!

'ארץ הכרמים' הינו בית למגוון סיורים וטיולים בחבל לכיש. כל טיול או סיור מתוכננים היטב מתוך היכרות מעמיקה עם מיטב המקומות שיש לאזור להציע.

איך זה עובד?

לאחר יצירת קשר ראשונית אני מציעה את האתרים והמקומות המתאימים ויחדיו אנו בונים את יום הסיור. את התיאום מול המקומות בהם נבקר או האנשים אותם נפגוש אני דואגת לעשות מבעוד מועד וביום הטיול עצמו הלוגיסטיקה והארגון גם הם תחת אחריותי. אשמח לבנות לקבוצתכם (צוות בארגון בו אתם עובדים, קבוצת חברים מטיילים, סיור יום הולדת לחבר/ה קרוב/ה או בן/בת משפחה, טיול נשים ועוד ועוד) יום טיול מושלם ומהנה!

דברו איתי
חבל לכיש מפה

טיולים לגמלאים

סיור בתל לכיש

סיור בתל לכיש מסלול טיול בתל אביב של ימי המקרא תל לכיש עבר מתיחת פנים לקראת פתיחתו המחודשת וכיום חושף את חשיבותו הרבה לאורך ההיסטוריה.  בסיור

קרא עוד »
סיור בחבל לכיש

סיור בחבל לכיש השילוב המושלם בין היסטוריה, טבע וקולינריה! לפעמים שילוב של הכל הוא הנכון עבורכם… נטייל בין היסטוריה מרתקת, חקלאות מתקדמת ומפתיעה, מערות נסתרות,

קרא עוד »
סיור בבית גוברין

סיור בבית גוברין מסלול טיול תת קרקעי בארץ אלף המערות גן לאומי בית גוברין הנמצא בשפלה הדרומית הוא אחד האתרים המרשימים באזור. 'ארץ 1000 המערות'

קרא עוד »