טיולים לבני 70

טיולי בוטיק מאורגנים בקפידה

טיולים לבני 70 מאורגנים בקפידה ובהתאמה מלאה לגיל הזהב. הטיולים והסיורים משלבים תוכן עשיר ומרתק, ביקורים במקומות מיוחדים, מפגשים ותצפיות – חוויה מרחיבת לב ואופק. תכנון הסיור נעשה מתוך היכרות עם הדרישות וההתאמות מצד אחד, ומתוך היכרות עם המיטב שי לאזור להציע, מצד שני. החיבור הנכון בין השניים מבטיח יום טיול מהנה, מרענן, מלמד ומוצלח!

רוצים לקרוא על יום כיף לדוגמא? קראו את הכתבה יום כיף לגמלאים. רוצים לדעת עוד על מסלולי טיולים לגמלאים? קראו את הכתבה מסלולי טיולים לגמלאים. מתעניינים בטיולים מאורגנים בארץ לגמלאים? קראו את הכתבה טיולים מאורגנים בארץ לגמלאים.

התקשרו עכשיו 052-8480881 ושריינו את הסיור הבא שלכם.

תוכן עניינים

טיולי בוטיק לגיל השלישי

טיולי בוטיק מאורגנים בקפידה ובמחשבה על כל פרט קטן, עם תוכן ייחודי ומסלולים הבנויים בהתאמה אישית לכל קבוצה- על פי אופי הקבוצה, העדפות ותקציב. מסלול הטיול נבנה במיוחד עבור הגיל השלישי ומותאמים מבחינת תוכן, רמת קושי ותחומי עניין. ההדרכה הינה מעמיקה ועשירה אך גם קשובה לקהל המטייל- טיולים מרחיבי אופק המותאמים לכל גיל.

טיולים מאורגנים בארץ

טיול מאורגן הוא הדרך הנוחה והבטוחה לצאת ליום טיול ברחבי הארץ. בטיול מאורגן בחבל לכיש תהנו מהיכרות עם חבל ארץ יפהפה ולא מוכר, חקלאות במיטבה, היסטוריה עשירה ומרתקת ונופים עוצרי נשימה- ממש כמו קפיצה קטנה לחו"ל. הטיול וההדרכה, האתרים והמקומות בהם ייערך ביקור וכן ההסעדה והאירוח- הכל מתואם מבעוד מועד וביום הטיול עצמו ניתן ליהנות מהדרך. מוזמנים ליצור קשר ולתאם טיול מאורגן בחבל לכיש הקרוב והלא מוכר.

טיולים מאורגנים לגיל השלישי

טיול מאורגן לגיל השלישי צריך להיות מאורגן נכון, מותאם היטב ומתוך ניסיון עבר. חבל לכיש הוא האזור הנכון עבור טיולים שכאלה- ההיצע והמגוון של האתרים והמקומות בהם ניתן לבקר הוא גדול והדבר מאפשר בנייה נכונה של יום טיול, מבחינת התוכן, הקושי הפיזי, העניין והאורך. יום טיול שכזה לרוב יכלול אתר היסטורי בעל משמעות אך גם נגישות, ביקור ומפגש עם בעלי תפקידים מקומיים או אמנים היוצרים בצורה ייחודית, תצפיות, ארוחות מותאמות לפי תקציב ונגישות קלה בכל המקומות אליהם מגיעים. אשמח שתיצרו קשר!

טיולים מאורגנים לגיל הזהב

אחד היתרונות  בגיל הזהב הוא היכולת לצאת לטיול מאורגן באמצע השבוע ובחברת אנשים טובים בעלי תחומי עניין משותפים. הטיולים המאורגנים מאפשרים להגיע ללא צורך בתכנון ותיאומים, פשוט להגיע וליהנות מימי טיול מרחבי אופקים. מתוך ניסיון של שנים בארגון טיולים לגיל הזהב, נשמח לקחת אתכם לטיול בחבל לכיש ובאזור השפלה, ליום שכולו תוכן מרתק, חוויות מיוחדות ונופים מרהיבים- והכל בקפיצה קטנה מכביש 6!

מסלולי טיול לגיל הזהב

מותאמים מבחינת רמת קושי, עניין, תוכן ונגישות. כל מסלולי הטיולים שלנו בחבל לכיש ואזור השפלה מתאימים ומאפשרים טיול בנינוחות ובעניין באחד האזורים היפים בארץ.

טיולים לגיל השלישי בארץ

אחרי שטיילתם כמעט בכל הארץ- זה הזמן לבוא ולהכיר חבל ארץ יפהפה ולא מוכר- חבל לכיש. חקלאות ענפה עם סיפור מרגש, תצפיות מרהיבות, אתרים היסטוריים מהחשובים בארץ ופסיפס אנושי מיוחד שנותן אפשרות חיבור לאזור דרך סיפורים אישיים. מוזמנים להגיע לטיול לגיל השלישי בחבל לכיש!

מעוניינים לברר לגבי טיולים נוספים לבני 70. התקשרו עכשיו 052-8480881.

שאלות נפוצות

טיולים לגיל הזהב הינם טיולים אשר נבנה במיוחד עבור הגיל השלישי ומותאמים מבחינת רמת קושי, עניין, תוכן ונגישות טיול מאורגן לגיל השלישי צריך להיות מאורגן נכון, מותאם היטב ומתוך ניסיון עבר, תוך בנייה נכונה של יום טיול, מבחינת התוכן, הקושי הפיזי, העניין והאורך. יום טיול שכזה לרוב יכלול אתר היסטורי בעל משמעות אך גם נגישות, ביקור ומפגש עם בעלי תפקידים מקומיים או אמנים היוצרים בצורה ייחודית, תצפיות, ארוחות מותאמות לפי תקציב ונגישות קלה בכל המקומות אליהם מגיעים ההדרכה הינה מעמיקה ועשירה אך גם קשובה לקהל המטייל- טיולים מרחיבי אופק המותאמים לכל גיל.

בכל תכנון טיול נדרשת תשומת לב לקהל היעד וגם כאן. יש לשים לב למסלולים ואתרים נגישים במידה, תוכן מתאים, היצע שירותים נכון, שעות נוחות ביום, אוטובוס מתאים והעברת תוכן עשיר בתורה מרתקת. כמו כן יש ליצור תמהיל נושאי מגוון וחידוש באתרים לא מוכרים.

כל עוד יש רצון ניתן לעשות זאת. ההתמחות שלי היא מציאת פתרונות דרך היכרות מעמיקה עם האזור ומה שניתן לעשות בו. ישנם אתרים נגישים יותר ופחות, ישנם פריחות מרהיבות, תצפיות, אתרים ומפגשים והכל במרחק נגיעה. גם סיורים רכובים הינם אפשרות ובך ההנגשה היא מקסימלית.

כל הטיולים שלנו הינם בהתאמה אישית. כל לקוח/ה הם שונים, בעלי דרישות/תקציב/צורך שונה וכך גם הסיורים.

כמובן! מזג האויר נלקח בחשבון בתכנון הטיול כך שגם בימים חמים ניתן להגיע ולהנות מהאזור.

 

בכלל לא, אזור השפלה וחבל לכיש נמצאים במרחק קרוב אל מרכז הארץ ודרומה. בקפיצה קטנה מכביש 6 תרגישו את החופש, את שינוי האוירה ואת היציאה מהשגרה. 

ניסיון של שנים, היכרות מעמיקה עם האזור והמקומות הכי שווים בו, יצירתיות ואהבה ותשוקה למקצוע, ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים! תוסיפו לזה אזור משגע, קרוב ולא מוכר וזו בהחלט בחירה נהדרת 

תוכן עניינים
נעים מאוד..

אני ניצן מגל, מורת דרך מזה כ-13 שנים, אוהבת אדמה ואוהבת אדם. 

בכל שנות עבודתי כמורת דרך הדרכתי מגוון קבוצות בכל רחבי הארץ. זכיתי לטייל בנופים המשתנים עם קבוצות מכל רחבי העולם וכן קבוצות שוחרות ידע וטבע מהארץ. כעת ההתמחות בחבל ארץ זה הוא עיקר עבודתי. זו זכות לגור באחד המקומות היפים בארץ ועוד יותר מכך- להפוך את ההדרכה במקום הזה למקור פרנסתי. אני מאמינה גדולה בחיבור להיסטוריה שלנו, לטבע שסביבנו ולחוויה שבגילוי ואשמח לקחת אתכם לסיור או טיול בחבל לכיש. 

מוזמנים ליצור קשר!

למה לטייל דווקא בחבל לכיש?

כי מעולם לא הייתם שם!
כי זה קרוב- קפיצה קטנה מכביש 6!
כי זה מדהים כמה יפה פה לאורך כל השנה!
כי יש פה הכל מהכל- תצפיות, מערות, פריחות ואתרים מרתקים- ובעיקר חופש אמיתי ונגיש!

'ארץ הכרמים' הינו בית למגוון סיורים וטיולים בחבל לכיש. כל טיול או סיור מתוכננים היטב מתוך היכרות מעמיקה עם מיטב המקומות שיש לאזור להציע.

איך זה עובד?

לאחר יצירת קשר ראשונית אני מציעה את האתרים והמקומות המתאימים ויחדיו אנו בונים את יום הסיור. את התיאום מול המקומות בהם נבקר או האנשים אותם נפגוש אני דואגת לעשות מבעוד מועד וביום הטיול עצמו הלוגיסטיקה והארגון גם הם תחת אחריותי. אשמח לבנות לקבוצתכם (צוות בארגון בו אתם עובדים, קבוצת חברים מטיילים, סיור יום הולדת לחבר/ה קרוב/ה או בן/בת משפחה, טיול נשים ועוד ועוד) יום טיול מושלם ומהנה!

דברו איתי

טיולים מאורגנים לבני 70

מסלולי טיולים לגמלאים

חבל לכיש הוא השילוב המושלם בין סיפורים על היסטוריה והתיישבות, חקלאות עכשווית, נופים מרהיבים ומפגשים מרגשים. אין כמו לצאת מהשגרה ליום שכולו מרחבים ושינוי אווירה, מלא בתוכן, מקומות מרתקים, מפגש עם אנשים בעלי סיפור חיים מיוחד וטבע יפהפה וקרוב.

קרא עוד »

יום כיף לגמלאים

יום כיף לגמלאים יום כיף של יציאה מהשגרה, יום מרחיב לב ואופק טיול לגמלאים בחבל לכיש הוא יום כיף של יציאה מהשגרה, יום מרחיב לב

קרא עוד »

סיור גמלאים

סיור גמלאים סיורים וטיולים מותאמים לגמלאים סיורים מלאי עניין, מותאמים לגמלאים בדרגות קושי נכונות ובמקומות מרתקים. סיור בהתאמה אישית לאופי הקבוצה וצרכיה, מתוך היכרות מעמיקה

קרא עוד »